Julia – strona fanów serialu TVN
JULIA powraca! Od 25 lutego będzie można oglądać dalsze perypetie ulubionych bohaterów. Tylko w Internecie!

Zobacz też inne seriale na http://netseriale.pl, a jeżeli masz problem ze zrzuceniem kilogramów to zobacz na ranking tabletek na odchudzanie http://odchudzaniejakietabletki.pl

Julia 2 – odcinek 2

lut222013

Bożena zostaje eksmitowana przez komornika ze swojego mieszkania i chcąc nie chcąc wprowadza się do mieszkania Moniki, które jak na razie jest wolne. Na posterunku policji pojawia się Julia Chmielewska, która stara się oczyścić swoją przyjaciółkę Monikę Miller ze wszystkich zarzutów. Jest tylko jeden problem – w tym samym czasie zjawia się tam Maciek…

Czytaj całość..

Julia 2 – odcinek 1

lut222013

Julia i Janek szczęśliwi, zakochani i w końcu razem. Czy jednak miłość faktycznie zwyciężyła, a zło poniosło klęskę? Monika Miller czeka zamknięta w areszcie na proces. Bożena nie daje jednak za wygraną i wszystkimi możliwymi sposobami walczy o wolność dla ”Kotenieńka”, bo czy może być coś silniejszego niż miłość matki do córki (oczywiście poza słodyczami)?


les stéroïdes
maigrir rapidement

Julia – odcinek 186

lis232012

Julia - odcinek 186Monika próbuje cucić Julię. Nagle w jej mieszkaniu pojawia się Janek. Gdy zauważa nieprzytomną Julię zawozi ją do szpitala. W mieszkaniu Moniki pojawia się również Maciek z Igorem, którzy powstrzymują Monikę przed ucieczką. Do jej mieszkania wkracza policja. Za sprawą nieporozumienia Maciek również trafia na komisariat.

W szpitalu okazuje się, że Julia doznała lekkiego urazu głowy, ale jej stan jest stabilny i wszystko powinno szybko wrócić do normy. Janek jedzie na komisariat złożyć zeznania. W tym samym czasie do szpitala przyjeżdża mama Julii i zabiera ją do Lubawic.

Tadeusz wybacza Sławkowi. Hanna również postanawia dać mężowi jeszcze jedną szansę.

Monika zostaje tymczasowo Czytaj całość..

Julia – odcinek 185

lis232012

Janek nadal chce wyjechać do Londynu. Prosi Anitę, żeby zarezerwowała mu samolot.

Tadeusz przychodzi do Maćka. Jest załamany – znalazł pozew o rozwód, w dodatku podpisany już przez Hannę. Maciek, Sławek i Janek postanawiają porozmawiać z Hanną żeby dała Tadeuszowi szansę. Janek wyznaje matce jak bardzo Monika go oszukała.

W tym czasie okazuje się, że Julia wygrała konkurs na komiks. Kaja i Pola chcą, żeby kuzynka została w Krakowie. Julia jednak postanowiła już, że wróci na stałe do Lubawic!
Monika i Bożna również planują wyjechać z miasta.

Tymczasem Igor przychodzi do Julii porozmawiać o Janku. W rozmowie przypadkiem wychodzi, że Czytaj całość..

Julia – odcinek 184

lis232012

Maciek opowiada Julii o całej akcji z przedstawicielami kliniki Gervaise. Nadmienia również, że Janek nie wyjechał z kraju.

Tymczasem Tadeusz idzie do Moniki i mówi jej, żeby się przyznała, iż podszywając się za Julię chciała sprzedać klinice Gervaise informacje o Klinice Piękna.

Następnego dnia Julia spotyka się z Janickimi aby wyjaśnić sytuację ze sprzedawaniem danych dotyczących kliniki.

Paweł namawia Darka, aby wydał Monikę w ręce policji! Ten jednak dzwoni do Maćka i chce Czytaj całość..

Julia – odcinek 183

lis232012

Monika przebiera się za Julię i przygotowuje do spotkania z przedstawicielami Gervaise. Jest niespokojna. Czuje jakiś podstęp, dlatego każe Bożenie wybadać sytuację.
Tymczasem Darek mówi Pawłowi, że obserwował Monikę i zdobył pogrążające ją dowody. Darek zamierza wydać Monikę przed Janickimi i tym samym zemścić się na niej!

Maciek z Jankiem przygotowują zasadzkę na Julię-Monikę. Niestety zauważa to Bożena, która przyszła wybadać sytuację. Natychmiast dzwoni do Moniki i o wszystkim ją informuje.
Tymczasem Kasia i Krzysztof zaczynają martwić się o Julię i jej mamę gdyż nie mogą się z nimi skontaktować…

Maciek z braćmi i Kamilem obmyślają kolejny plan zdemaskowania Moniki. Jest z nimi również Czytaj całość..

Julia – odcinek 182

lis232012

Tadeusz spotyka się z przedstawicielami kliniki Gervaise, od których dowiaduje się, że tajemnice Janickich chciała sprzedać im… Julia. Tadeusz w pierwszej chwili nie chce w to uwierzyć, ale mężczyźni twierdzą, że mają na to dowody!

Tymczasem Julia wyjeżdża z mamą i Natalką na wycieczkę w góry. Wyłącza telefon, aby móc od wszystkiego odpocząć.
W tym samym czasie Janek jedzie na lotnisko…

Tadeusz mówi Maćkowi, że Julia prawdopodobnie chciała sprzedać poufne dane kliniki. Maciek nie wierzy w słowa ojca. Obiecuje, że sprawdzi tę informację i dowie się jaka jest prawda.
W tym samym czasie Sławek próbuje powstrzymać Janka przed wyjazdem z kraju. Przy okazji mówi Jankowi, że Czytaj całość..

Julia – odcinek 181

lis162012

Hanna rozmawia z Jankiem na temat Julii. Janicki przyznaje matce, że nadal kocha dziewczynę. Hanna mówi synowi, że chce się rozwieść z Tadeuszem.

Monika przychodzi na spotkanie z przedstawicielami kliniki Gervaise, aby sprzedać im tajemnice klinki Janickich. Kosmetyczka chce również wrobić w to Julię. Obserwuje ją Darek, który z ukrycia robi zdjęcia. Zauważają go przedstawiciele konkurencyjnej kliniki i natychmiast kończą spotkanie z Moniką.

Tadeusz przychodzi do Maćka i Kamila na obiad. Jest tam również Sławek. Tadeusz oświadcza chłopakom, że Hanna chce Czytaj całość..

Strona 1 z 2412345...1020...Ostatnia »