Julia – strona fanów serialu TVN
JULIA powraca! Od 25 lutego będzie można oglądać dalsze perypetie ulubionych bohaterów. Tylko w Internecie!

Zobacz też inne seriale na http://netseriale.pl, a jeżeli masz problem ze zrzuceniem kilogramów to zobacz na ranking tabletek na odchudzanie http://odchudzaniejakietabletki.pl

JULIA – nowe odcinki. JANEK wyzna JULII MIŁOŚĆ

sie252012

JULIA – nowe odcinki po wakacjach od 3 WRZEŚNIA od poniedziałku do piątku o godz. 17.25 w TVN. Co nowego wydarzy się w Julii? Już w premierowym odcinku nowego sezonu Julii (odcinek 113) Janek Janicki (Krystian Wieczorek) rozstanie się z Moniką Miller (Marta Żmuda Trzebiatowska). Potem wyzna miłość Julii (Julia Rosnowska). Sławek Malicki (Łukasz Musiał) będzie chciał zniszczyć karierę Janka Janickiego.

W nowych odcinkach Julii po wakacjach Julia i Janek będą musieli wciąż pokonywać trudności, by być razem. W ostatnim odcinku Julii przed wakacjami (odcinek 112) Janek rozstał się z Moniką, a Sławek Malicki powiedział Julii, że ją kocha. Chociaż Julia darzy uczuciem Janka, to waha się, czy nie dać szansy Sławkowi.

Jesienią 2012 w Julii Janek wyzna głównej bohaterce miłość, ale Monika za wszelką cenę będzie chciała zniszczyć łączące ich uczucie. Podstępem zaciągnie pijanego Janka do łóżka i wmówi mu, że spędzili razem noc.

Wyjdą też na jaw sekrety z przeszłości Malickiego. – Okaże się, ze Sławek kryje zaskakującą przeszłość, która wpłynie na losy Kliniki Piękna i wszystkim bohaterów serialu – ujawnił Musiał w wywiadzie dla „Co za tydzień”.

Szef działu marketingu w Klinice Piękna będzie chciał zniszczyć karierę Janka. Czy uda mu się uwieść Julię? Czy Julia zakocha się w Sławku?

Tagi , , ,

Podobne

Jeden komentarz

  1. 30 sie 2012

    Kamaa.

    No w końcu , napisali coś noowego !
    Nie mogę doczekać się nowych odcinków ! : D

Dodaj komentarz